Hotel Karlovy Vary Adria :::

Hotel Adria / Karlovy Vary

Karlovy Vary ubytování hotel Adria:
Šestipatrový luxusní hotel Adria leží v Karlových Varech v těsném sousedství historického centra města a poskytuje komfortní ubytování s moderním vybavením a službami. Byl postaven v roce 1920 a nově zrekonstruován v roce 2007. Každý z ubytovaných hostů má možnost zajištění léčebných procedur s 10 % slevou v Alžbětiných lázních, které se nachází 5 min. chůze od hotelu Adria.

Adria Karlovy Vary hotel ubytovaní:
Příjemný a moderní hotel Adria nabízí ubytování v celkem 42 komfortně zařízených pokojích s kapacitou 67 lůžek. K dispozici je 17 jednolůžkových, 11 dvoulůžkových a 14 dvoulůžkových pokojů de Luxe. Součástí každého z nich je moderně zařízená koupelna, televizor se satelitním příjmem, připojení k internetu a samozřejmostí je ostatní zařízení plně odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu. Možnost parkování se nabízí u hotelu, či v podzemních garážích.

Ubytování Adria hotel Karlovy Vary hotelové služby:
Součástí hotelu Adria je restaurace, která dosahuje vysoké kvality v oboru gastronomie a to díky profesionálnímu přístupu mistrů kuchařů. Nabízí se možnost výběru pokrmů z klasické české kuchyně ve spojitosti s vybranou moravskou a světovou vinotékou. Hotelová restaurace Adria má kapacitu  45 míst. K dispozici je také salonek s kapacitou 25 míst, kde se podávají pokrmy širokého spektra evropských specialit. Nedílnou součástí hotelových služeb je poskytování veškerých gastronomických akcí na klíč v podobě rautů a banketů.

Hotel Adria ubytování Karlovy Vary o městě:
Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR. Jedinečnost Karlových Varů tkví především v lázeňské léčbě a k ní užívaných minerálních pramenech. Lázeňství je však jednou, nikoliv jedinou devizou města v srdci Evropy. Díky rozvoji lázeňství a turismu se v Karlových Varech daří a vždy dařilo i sportu. Na konci 19. století zde vzniklo dostihové závodiště. V roce 1904 bylo na kraji města otevřeno první golfové hřiště v České republice a o rok později i tenisový areál se 6 kurty. Během celého roku se zde koná nespočet kulturních a sportovních akcí.

Hotel Karlovy Vary Adria - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Adria - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Karlovy Vary Adria - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Adria - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Adria -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Adria - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Adria - přijímá kreditní karty JCBHotel Karlovy Vary Adria - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Adria - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Adria - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Adria - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Adria - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hotel Adria, Západní 1
Karlovy Vary 36001 Česká Republika
Hotel-Karlovy-Vary-Adria@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Adria ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: